تبلیغات
یاس-یاسر بختیاری-رپ-رپ فارسی-Rap-Yaser Bakhtiari-Yas Persian-Persian rap - بیوگرافی یاس
درودبرسرباز میهن و رومی2011
نوع
رپ فارسی ، هیپ هاپ
اعضا
یاس
محل تولد
ایران
برچسب ضبط
www.YAStunes.com (لطفا نام خود به لیست ایمیل)
درباره
خوش آمدید به یاس (صفحه رسمی) -- # 1 ایران هنرمند هیپ هاپ -- همچنین مشاهده کنید (تا زمانی که ما ادغام صفحات) : www.facebook.com / YASfans ترجمه های انگلیسی به موسیقی در "یادداشت ها" تب. www.YAStunes.com لطفا "پیشنهاد به علاقه مندی ها"
زندگینامه
یاس

متولد تهران ، ایران ، یاس برای اولین بار شروع به گوش دادن به موسیقی رپ در سن 16 سالگی ، زمانی که پدرش کسب و کار که از سفرهای خود را در آلمان و بازگشت او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ به ارمغان بیاورد. پس از مرگ ناگهانی و نا به هنگام پدرش ، یاس با مسئولیت از تبدیل شدن به یادداشت برداری از مراقبت های اولیه خانواده خود مواجه بود. با بدهی های پدرش را نصب و به سختی قادر بودن به پایان می رسد دیدار برای زندگی و خوراک خانواده ، یاس در سن 18 سالگی به ترک جاه طلبی های دانشگاهی خود را در پشت و شروع به کار و پشتیبانی از تمام اعضای خانواده اش مجبور بود (مادرش ، برادر کوچکتر و خواهران سه گانه). در این زمان بود که شروع به نوشتن شعر کرد که خیلی زود به متن اشعار موسیقی برای خود تبدیل شده بود. این راهی بود که او از اقامت نزدیک به حافظه پدرش.

پس از زلزله بم در ایران ، یاس از جان باختن (حدود 50،000 نفر) در فاجعه تخریب شده بود ، در آن زمان بود ، که او نوشت : اولین ترانه خود به نام "بم". این ابتدای حرفه خوانندگی او بود. او متوجه شد که از طریق موسیقی رپ او توانایی برای رسیدن به مردم با گفتن این جمله داستان کامل از این که او تصور می شد آسان به این طریق اشکال دیگر موسیقی که فقط از چند برابر و کر شامل نمی کنند. فهمید که از طریق موسیقی او ، او تا به حال توانایی برای الهام بخشیدن به مردم و رسیدن به میلیون ها نفر دیگر از جوانان در ایران ، او تصمیم گرفت تا آهنگ های خود را حاضر به دولت و درخواست مجوز انتشار یک آلبوم. سال ها از بودن از انتشار موسیقی خود را به عموم مردم و محروم بودن بارها سبک آهنگ های او را مسخره (رپ) که شباهت از "خواندن روزنامه" ، تلاش های او ، در نهایت پرداخت کردن. تا به امروز ، در یک اقدام بی سابقه ، شش تن از ده آهنگ او شده اند اجازه داده تا در جمهوری اسلامی ایران منتشر شد. "من در موسیقی من نفرین نیست و یا آواز خواندن در مورد سکس و خشونت است. من می خواهم که قادر به خواندن موسیقی من با افتخار در جلوی خانواده ام. موسیقی های من معمولا با شکایت یا دردهای اجتماعی جامعه شروع می شود من -- ولی همیشه با امید به پایان می رسد. مهم است که الهام بخش نسل های جوان تر خود را بهترین پتانسیل می باشد. ما باید این. "یاس به سرعت از خوانندگی در مقابل گروه های کوچک رفت تا حال حاضر ایران # 1 هنرمند هیپ هاپ. موسیقی در حال حاضر بودن او به گوش دریافت و توسط میلیون ها نفر در سراسر ایران و بقیه دنیا را از طریق وب سایت های مختلف و کاملا به معنای واقعی کلمه ، صدها وبلاگ و سایت فارسی طرفداران.

در سال 2006 ، نوشت : یاس آهنگ به نام "سی دی رو بشکن" (فرار از این سی دی) ، که درباره یک هنرپیشه زن به خوبی شناخته شده در ایران که قربانی از نوار جنسی رسوایی که در حال منتشر شد نوشته شده بود. رسوایی در نهایت به پایان رسید کار شکوفایی او. در آواز های یاس انتقاد مردم برای ایفای یک نقش در مرگ او و خواسته هر کس برای جلوگیری از گسترش شرم او و می توانید از فیلم بدنام که از کامپیوتر خود و تلفن های همراه خلاص شوید. آهنگ های عصبی در میان جوانان ایرانی ضربه و هزاران نفر نوشتند و اعتراف کرد که آنها رفت جلو و 'شکست که سی دی. آهنگ گوش فرا داده شد و به توسط میلیون ها نفر در ایران به تنهایی دریافت. آهنگ های یاس تا به عبور از آب های بین المللی است و به سرعت تبدیل به صدای نسل خود -- برای ایرانیان در داخل و خارج از کشور خود را که اغلب به او مراجعه کنید به عنوان "توپاک فارسی".

آهنگ یاس '،" Hoviate من "با هویت) آواز می خواند از غرور خود را در میراث فارسی توسط او و اشاره ای به فیلم جنجال برانگیز" 300 ". آهنگ به نوعی از سرود ملی برای نسل های جوانتر به ویژه ایرانیان خارج از کشور که مشتاق برای اتصال به فرهنگ و تاریخ غنی خود. موسیقی او دارای یک استاندارد جدید برای رپ فارسی و مجموعه ای الهام بخش بسیاری از فعالیت های آینده و خواننده های رپ را به دنبال خود منجر شود و می خواند از بیشتر پیام های معنی دار و مثبت در موسیقی خود را دارند. وقتی که او خودش را ضبط نمی کند ، شما را پیدا خواهد کرد او را با دیگر نوازندگان برای کمک به "معرفی رپ فارسی به جهان" همکاری. آهنگ ضربه دیگر عبارتند از Darkam کن (پاسخ : نرخ بیکاری) ، Piade Haminja می شم (پاسخ : دختران فراری / فحشا) ، دلت Daryast (پاسخ : سرطان / بیماری ترمینال) ، می شود Omide ایران (به امید ایران) ، Tamoomesh کن (پاسخ : مبارزه با مواد مخدر اعتیاد) ، تو باید Betoonim (با هم ما باید!) ، صلح Toeii (مولانا تو صلح) و قصه زیرزمین (داستان زیرزمینی) با همکاری نوازندگان راک ایرانی برای مستند سنگ بر ، موزیک ویدئو # 1 توسط انتخاب شد طرفداران در PMC (کانال موسیقی فارسی). ویدئو رسمی خود ، Bekhatere مرد (به خاطر من) ژانویه 2011 نیز بود که در نمودار PMC به مدت دو هفته متوالی به # 1 رای آزاد شد.

در واقع ، پیام یاس از امید و وحدت شده است در سراسر آبهای شنیده ام -- او بوده است برجسته ، و از مصاحبه با رسانه ها در سراسر جهان ، از جمله سی ان ان ، بی بی سی ، نشنال جئوگرافیک نوشته شده است (جلد داستان در ایران اوت 2008) ، مجله تایم ، هافینگتن پست و وال استریت ژورنال. او همچنین فقط امضا قرارداد با شرکت نشر موسیقی آمریکا ؛ Modiba انتشارات (همیشه سبز انتشارات -- از قضا ، شرکت چاپ و نشر برای همان اواخر توپاک شکور فروشگاه). یاس در حال حاضر نوشتن و ضبط موسیقی جدید که توسط مخاطبان در سراسر جهان شنیده می شود. # # #


یاس مصاحبه شده است و موسیقی او برجسته در انواع برنامه های تلویزیون ، رادیو ، روزنامه و چاپ مجلات ، سایتهای اینترنتی و وبلاگ ها در سراسر جهان. به نام چند :

تلویزیون سی ان ان (داخلی و بین المللی)
مجله جغرافیای ملی (ایران شماره جلد -- مرداد 2008)
وال استریت جورنال
بی بی سی فارسی
مجله تایم
پست هافینگتن (اخبار دنیا -- بخش ویژه)
روزنامه گاردین انگلستان
مجله تایم از
مجله ELAN (هنرمند برجسته)
میانه شرق آهنگ
RadioJavan.com
رادیو زمانه
رادیو KIRN 670 با تنظیم
رادیو استکهلم
رادیو فردا
راک رادیو (ایتالیا)
رادیو زیرزمین
Bebin تلویزیون
Bia2.com
ZIG ZAG رادیو (بی بی سی)
فارسی مجله آینه آنلاین
RapFA.com
گنجه 2 Music.com
کانال های موسیقی ایرانی (به عنوان مثال ، گوش و حلق و تپش ، کانال موسیقی فارسی (PMC)
Iranian.com
Rap98.com
021 موسیقی
OZIRAN مجله (استرالیا)
مردم ورتبرال جامع سوگند ملایمی - -- "مردم و جامعه" -- (ایران نشریه ویژگی)
Chel چراغ -- "چهل چراغ" -- ایران -- قابلیت مجله)
اعتماد ملی -- "اخبار ملی" (ایران -- روزنامه)
Etelaat هفتگی -- "اخبار هفته" -- (ایران -- ویژگی های مجله)
Saleha Majale بیست -- "20 ساله" -- (ایران -- ویژگی های مجله)
Majale شهروند (بلند سینمایی مجله)
Majale همشهری جوان -- "همکار جوانان" (ایران -- مجله ویژگی) و بسیاری دیگر...

پروژه های میانبر :

داغ + مولانا سرخ (2006)
یاس الهام پشت یک پروژه موسیقی تلفیقی در نیویورک به افتخار مولانا 800 جشن تولد ثبت شد. پروژه موسیقی همکاری میان نوازندگان ایرانی چندین مدرن همراه با تولید کنندگان مشهور موسیقی آمریکایی شد.

هیپ هاپ جهانی (تالیف سی دی)
سونی -- سرگرمی بیامجی (یونان)
تاریخ انتشار : سپتامبر 2008

ایالات متحده و اسلام مجمع جهانی (دوحه ، قطر 2008) -- رئیس مجلس / شرکت کننده (دیپلماسی فرهنگی / هنر و سرگرمی)

دانشگاه شیراز (ایران 2008) -- رئیس مجلس در یک اقدام بی سابقه ، یاس به صحبت می کنند و در دفاع از ظهور و نقش مثبتی که هیپ هاپ ایران می تواند در بازی دعوت شده بود.

************************************************** **********************
وب سایت : www.YAStunes.com
فیس بوک : www.Facebook.com / YASOfficialPage (ترجمه های انگلیسی به موسیقی را می توان در بخش یادداشتها پیدا شد)
فیس بوک : www.Facebook.com / YASfans
مای اسپیس : www.myspace.com/yaspersian2
Fanpage : www.YASfans.com (به زبان فارسی)
(کمتر بخوانید)
جای کنونی
عمومی : YASfans@YAStunes.com
مدیر اصلی
Neda@YAStunes.com
مامور ثبت
Bookings@YAStunes.com
روی تماس ها کلیک کن
Press@YAStunes.com
تاثیرات

-- برخی از مطبوعات نقل قول --
===================================

"رپ فارسی که هم اکنون حاکم بر ایران موسیقی زیرزمینی -- یاس و یکی از پیشگامان آن است."
-- سی ان ان اخبار

یاس : ایران هیپ هاپ احساس
"یاس سفیر برای توانایی موسیقی به شکاف پل ها و موانع شکسته شده است."
-- هافینگتن پست

مدت زمان ایجاد انقلاب :
"جوان خواننده زیرزمینی رپ فارسی یاس به نام به ما ملحق شد"...
... "او بخشی از نسل انقلاب ، که پس از 1979 تا بزرگ شد و حساب کاربری برای بیش از دو سوم کشور را 70 میلیون نفر"...
"یاس در مورد تخت جمشید و کورش rapped بلکه شهروندان خود را برای استراحت در laurels از عظمت گذشته تنبیه"
-- مجله جغرافیای ملی

"نگاهی اجمالی به ذهن یکی از بزرگترین نام ایران در هیپ هاپ ، یاس ، که به فارسی هیپ هاپ صحنه توسط طوفان گرفته شده -- و مردم شروع به اطلاع می دهد."
-- آینه فارسی

"یاس خواننده رپ که انتقادی اجتماعی قافیه را به دست آورد او را زیر قابل توجهی"... -- مجله تایم

-- یاس ، اولین خواننده رپی است که به تازگی ، یک تک آهنگ از او از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران ، مجوز
دریافت کرده است.
-- "یاس ، اولین خواننده رپ که آهنگ جدید فقط توسط وزارت جمهوری اسلامی از فرهنگ مورد تایید قرار گرفت".

-- سبکش شاید مدل توپاک باشه ولی کلامش مال امروز تهرانه و زندگی روزمره از تلویزیون گرفته تا دخترای خیابون...
"سبک او ممکن است شما را از یاد توپاک ، اما حرفهای خود را از امروز و زندگی روزمره ما -- از مباحث در تلویزیون به دختران فراری"...
-- بی بی سی فارسی

===================================


تارنما
http://www.YAStunes.com
http://www.Myspace.com/Yaspersian2
http://www.YASfans.com
http://www.YouTube.com/YASOfficialPage
http://www.Twitter.com/YAStunes
درباره یاس (یاسر بختیاری) در 30 خرداد 1361 در تهران متولد شد او در سن 16 سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد . پس از مرگ ناگهانی پدرش ، یاس با پذیرش مسئولیت خانواده و مراقبت از آنها مواجه شد . با بدهی هایی که پدرش برجا گذاشته بود به سختی قادر بود که از عهده خانواده و مخارج زندگی بر آید . یاس در سن 18 سالگی مجبور شد تمام آرزو های دانشگاه خود را کنار بگذارد و دانشگاه را ترک کند و شروع به کار نمود تا از کل خانواده حمایت نماید . این مقارن با زمانی بود که او شروع به نوشتن شعر نمود و سپس شعرها رابه موسیقی تبدیل کرد . این اولین راهی بود که او را با ذهن و فکر پدرش نزدیک میکرد . پس از زلزله بم در ایران ، یاس از جان باختن بسیاری از مردم ایران ( تقریباً 50 هزار نفر ) در این حادثه ، به شدت ناراحت شد و او آهنگ " بم " را برای اولین بار نوشت و این آغاز حرفه خوانندگی او بود . او تشخیص داد که از طریق موسیقی رپ می تواند به مردم نزدیک شود و می تواند به سادگی و ساده تر از تمام فرم های موسیقی که فقط شامل چند دسته خواننده و شعر است تمام منظور خود را بیان کند . و فهمید که از طریق موسیقی ، قادر است به مردم الهام ببخشد و الهام بخش میلیون ها جوان ایرانی باشد ، سپس او تصمیم گرفت تا آهنگ های خود را برای دولت مطرح کند و مجوز ارائه یک آلبوم را بگیرد . او از مقامات اداری سالیان زیادی پاسخ نشنید . او تلاش زیادی کرد و بارها و بارها سبک آهنگ های او را ( رپ ) مورد استهزاء قرار دادند تا جایی که می گفتند شبیه خواندن روزنامه است . تا زمانی که با تلاش های او ، برای 6 آهنگ از 10 آهنگ او ، مجوز توسط دولت جمهوری اسلامی صادر شد ، او گفت که من در آهنگ هایم نفرین نمی کنم و راجع به سکس و تخلفات چیزی نمیگویم ، من می خواهم با افتخار در جلوی خانواده ام آهنگ هایم را اجرا کنم ، آهنگ من معمولاً با گله و شکایات از جامعه آغاز میشود . اما پایان آن همیشه امید است . و اهمیت این کار ، الهام بخشیدن به نسل جدید است تا از بهترین قوه پتانسیل و نهفته ی خود بهره بگیرند . در ضمن ما به این نیاز داریم و به این ترتیب در طول مدت کوتاهی یاس توانست از خواندن در جلوی یک دسته ی کوچک از مردم برای تمام ایران بخواند . موسیقی و آهنگ های او ، هم اکنون به وسیله ی میلیونها نفر دانلود می شود و به آن گوش می دهند و در وبسایت ها و پرشین بلاگ های مختلف می توان آنها را دید . در سال 2006 ، یاس آهنگ " سی دی رو بشکن " را نوشت و این درباره یک هنرپیشه ی زن ایرانی بود که قربانی لو رفتن فیلم شخصی خود شده بود . رسوایی کار این قربانی تا جایی پیش رفت که او کار خود را از دست داد . در آواز های یاس ، افرادی مورد انتقاد قرار گرفتند که در پخش کردن رسوایی مردم دخیل بودند و از آنها خواست تا این کار شرم آور را متوقف کنند . این آهنگ ، باعث شد تا جوانان ایرانی تکانی بخورند و هزاران نفر نوشتند و اعتراف کردند که این کار ( پخش سی دی ) را کنار گذاشتند و سی دی مذکور را شکستند . این آهنگ به وسیله میلیونها نفر فقط در ایران گوش فرا داده شد و دانلود گردید . آهنگ های یاس از آب های بین المللی نیز فراتر رفته و هم اکنون صدای نسل جدید چه در ایران و چه در خارج شده است و البته اغلب به او " توپاک فارسی " لقب داده اند . آهنگ " هویت من " با افتخار میراث فارسی توسط او خوانده شد و یاد آور فیلم جنجال بر انگیز 300 بوده است . این آهنگ به نوعی سوال و جواب ملی بوده که برای نسل های جوانتر به ویژه یهودیان ایرانی که مایلند تا خود را به فرهنگ و تاریخ غنی ایران ربط دهند بوده است . موسیقی او دارای یک فرم استاندارد جدید برای رپ فارسی می باشد و الهام گرفته از بسیاری از رپرهایی است که با پیام های مثبت و پر مفهوم وارد موسیقی می شوند . او با سایر موسیقیدانان همکاری دارد و قصد او معرفی رپ فارسی به جهان است . ضمناً یاس پیام امید و وحدت خود را به همه ی دنیا فرستاده است و به وسیله رسانه های گروهی جهان از او مصاحبه به عمل آمد که شبکه CNN و BBC و نشنال جغرافیا از آن جمله هستند . او همچنین قراردادی را با شرکت نشر موسیقی آمریکا " مدیبیا " به امضا رساند . انتشارات اِور گرین ( همیشه سبز ) ( اورگرین ، خانه ی آخرین کاتالوگ توپاک شاکور است که به وسیله آن مجوزی برای آواز خانی یاس و توپاک برای نشان دادن پل فرهنگی میان آن ها صادر شد ) . پس از عملکرهای موفق او در لندن و دوبی در سال 2008 ، یاس اخیراً موزیک جدیدی را نوشت و ضبط کرد و برای شنوندگان ایالات متحده اجرا خواهد کرد . سفر او تا سال 2009 در اروپا و استرلیا ، ادامه خواهد داشت .